تبلیغات
بازی فلش - عكس شخصیت های كارتونی - توضیح درباره ی انیمیشن محبوب امروزه بن تن - * 10 موجودات فضایی که بن به آنها تبدیل می شود :
 
بازی فلش - عكس شخصیت های كارتونی - توضیح درباره ی انیمیشن محبوب امروزه بن تن
                                                        
درباره وبلاگ

این وبلاگ دارای مطلبی كامل درباره ی انیمیشن بن تن است.
دارای عكس بن تن با رزولوشن پایین وبالا
دارای بازی های فلش
مدیر وبلاگ : عارف خرسند
نویسندگان
نظرسنجی
شما كدام یك از موجو دات BEN10 را دوست دارید.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
    * 10 موجودات فضایی که بن به آنها تبدیل می شود :

   1. هیت بلاست : یک پایرونات است ( به معنی آتش و انفجار ) که از سیاره پایروس آمده و اولین موجود فضایی که بن به آن تبدیل می شود . هیت پلاست یک موجود ماگمایی است که می تواند آتش را هرگونه که میخواهد کنترل کند و به شکل های مختلف از خود ساطع کند یا آن را جذب کند . در زمانی که بیمار است این نیرو برعکس کار میکند و به شکل یخ ظهور میکند .
   2. وایلدمات : از سیاره والپین ( به معنای دوباره ) است . موجودی سگ مانند که خصوصیات ظاهریش مجموعه ای از شیر ، گرگ و گوریل است ( همون شتر،گاو،پلنگ برره ) .بازوهای قدرتمندش به او اجازه میدهد که با سرعت زیادی بدود ، بپرد و از در و دیوار بالا رود . نقطه ضعفش نداشتن قوه بیناییه .
   3. دایموندهد :از نژاد پتروساپیان ( به معنی صخره هوشمند ) از سیاره پتروپیا ( به معنی مکان صخره ای ) . بنش از نوعی کریستال بسیار محکم آلی تشکیل شده است که باعث می شود او تقریبا شکست ناپذیر باشد و میتواند ظاهر کریستالی خود را طبق معمول خود کنترل کند و در مواقع نیاز از دستش کریستال شکلیک کند . لیزرها و دیگر اسلحه های مشابه به او اثر نمیکنند .
   4. XLR8 : یک کینسلران ( به معنای جنبش و شتاب ) از سیاره کینت است شبیه یک ولووسی راپتور زره پوشیده است ، او پاهای چرخ مانند دارد و کلاه ایمنی بر سر می گذارد . سرعتی برابر 300 مایل بر سرعت در لحظه را دارد و میتواند بر روی آب بدود یا حتی از دیوارها بالا رود .
   5. گری متر : از سیاره گالوان پرام است . موجودی وزغ مانند با پوستی خاکستری که تنها 6 اینچ قد دارد . هوش سرشاری دارد که هیچ کس نمیتواند با آن رقابت کند . برای نبرد مناسب نیست .
   6. چهار دست : تترامند از سیاره بیابانی خوروس . گونه ای که بن برای حمله ترجیح میدهد از آن استفاده کند .
   7. استینک فلای : از سیاره لپیدوپرا ، یکی دیگر از گونه هایی که بن زیاد از آن استفاده می کند . به معنی ( پروانه و شب پره ) . توانایی اصلیش پرواز به کمک 4 بال قدرتمند است به طوری که میتواند اشیا سنگین را به راحتی بلند کند .جهار جشم او به وی قدرت دید مناسبی میدهد که حتی میتواند پشت سرش را هم ببیند . نقطه ضعفش آب است .
   8. ریپ جاز : موجود فضایی از گونه دریایی سیاره آبی پیسکیس ( به معنی ماهی ). ترکیبی از از چند موجود دریایی ( تمساح ، عروس دریایی ، کوسه ) توانایی اصلیش تنفش در زیر آب است . شناگر سریعی است و دندانها و پنجه های قدرتمندش میتواند هر چیزی را بدرد .
   9. آپ گرید : یک مکامورف از ماه گالوان بی است . ساختار نانوتکنولوژی او به وی اجازه میدهد که شکلش را به صورت دلخواه تغییر دهد . این کار باعث میشود که ضربه زدن به وی سخت شود .
  10. گوست فریک : از سیاره تاریک آنور فائتوس است . از پروتوپلاسم قابل تغییر و ضخیمی به وجود آمده استکه میتواند به صورت دلخواه خود و دیگران را نامریی کند . او برای زندگی کردن به اکسیژن نیازی ندارد .
نوع مطلب :
برچسب ها :